Doktorlar

Branşlar

Çocuk Cerrahisi

Çocuk Kardiyolojisi

Gastroenteroloji

Girişimsel Radyoloji

Göğüs Cerrahisi

Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları

Medikal Onkoloji

Tıbbi Patoloji

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Başarılarınızın devamını dilerim.

  Zekiye Koçer

 • Bel fıtığı şikayetim vardı. Tavsiye edildiği için hastanenizi tercih ettim. Fizik tedavi önerildi. Tedavim hala devam etmesine rağmen çok memnun kaldım. Hastaneniz hem çok temiz, hem de çok iyi davranıyorlar. Ekibinize teşekkür ederim.

  Ülker Doğan

 • Hastanenize bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Özellikle personelin bebeğe olan ilgisi, davranışları çok hoşuma gitti. Benim değerlerime sahip çıkıp, saygı duymaları bir tarafa bir otel konforu yaşattınız bana. Özverili ve saygılı davranışlarınız için çok teşekkür ederim. Benim için kadın doğumda akla gelen ilk hastanesiniz artık.

  Tuğba AŞCI

 • Ocak ayının sonunda hastanenizde solunum yetmezliği sorunuyla yattım. Göğüs hastalıkları doktor hanım ve hemşire ve diğer görevlilere teşekkür ederim. Sabırları, işlerine olan titizlikleri, tedavi başarısı, odamın temizliği, hizmetlerin vaktinde olması ve daha nice hizmetler... Şimdi de mart ayında 9 yaşındaki oğlum bademcik ameliyatı olacak. İyi ki varsın Lokman Hekim Hastanesi. Bu vesile ile tüm hastalara Yüce Allah'tan acil şifalar dilerim. Dua ile kalın, sağlıkla kalın.

  Süreyya Kalaycı