Sanal Tur

To view virtual tour properly, Flash Player 9.0.28 or later version is needed. Please download the latest version of Flash Player and install it on your computer.

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Tavsiye üzerine geldiğim hastanenizden, Dr Eylem Hanım'dan ve doğum ekibinden Zarife Hemşireden, Hilal Hemşireden ayrıca diğer arkadaşlardan çok memnun kaldık. Sıcak ve içten tavırları ile bizi evimizde gibi hissettirdiler. Hepisne ayrı ayrı teşekkür ediyortuz

  Hilal BAYKAÇAK

 • Babam Lokman Hekim Etlik Hastanesi'nde "katarakt operasyonu" geçirdi. Operasyonu Dr. Hakan TERZİ gerçekleştirdi. Hamdolsun, şu an yaşındaki babam gözlerinden son derece memnun ve Hakan bey'e duacı. Bu vesileyle, ameliyat öncesi, esnası ve sonrası dönemde gösterilen yakın ilgi ve itina için, başta Dr. Hakan TERZİ olmak üzere diğer tüm ilgililere ve onların nezdinde Hastaneniz yetkililerine teşekkürlerimi bildirmek boynumun borcu oldu. Saygılarımla....

  Ömer BEKEÇ

 • Öncelikle hastanenizin temizliği tertip ve düzeni için teşekkürlerimi sunarım.
  Acil olarak 13.04.2011 tarihinde hastalık sebebim (Zatürree) yüzünden gözaltında muayene kararı verilmiştir. Doktorum Sibel Meryem' in iyi bir ön tespit yaparak aldığı karara saygı duyarak ve güvenerek tereddütsüzce yatışıma bende karar verdim. Hocamız konuşmalarıyla kendi tecrübesini, hastanın hastalığını iletirken karşı tarafa pozitif enerjisini hissettiriyor.Hastalığın tedavisi esnasında çok sık ateşlenebileceğim için ve havale geçirme riski bulunduğu için sık kontrol gerekliydi. Bu esnada üçüncü katta bulunan hemşireler güler yüzlü bir şekilde ilgilendiler ve gerçekten o kadar iyi ilgileniyorlar ki işlerini severek yaptıklarını söylemeseler de belli edip gösteriyorlar. Sanıyorum ki hemşireleriniz hastaneniz için önemli hemşirelerdir, hastaneniz adına ve hastaların memnuniyeti adına lütfen sahip çıkınız. Ben SSK güvencem olmasına rağmen hemşireleriniz için hastanenizi tercih edip devamlı geliyorum ayrıca etrafıma da memnuniyetimi belirteceğim ve yönlendirme yapacağım. Hemşireleriniz ve bir doktordan memnuniyet Sincan Lokman Hekim Hastanesinden memnuniyetle doğru orantıdadır.

  Ali Yalçınkaya

 • Uzun yıllardır Lokman Hekim’e geliyoruz ve KOAH hastasıyım. Burada göğüs hastalıları uzmanı Uzm. Dr. Ruhsar OFLUOĞLU bana çare oldu ancak yıllar önce geçirmiş olduğum bir bağırsak ameliyatının yarattığı tahribatın nedeniyle yıllar sonra tıkanma ve aşırı kuruma şikayeti ile tekrar geldim. Gece 3 civarında acil servisten başvuruda bulunduk yapılan röntgen vb. işlemler sonrası bağırsakta yapışma tanısı ile acilen Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Kemal YANDAKÇI’ya yönlendirildik. Kemal Hoca ameliyat öncesi birçok tedavi yöntemi deneyerek işlem yapmadan bağırsağı açmayı denedi ancak bir sonuç alınamayınca son olarak ameliyat kararı verildi. Biz önce Allah’a sonra hocamıza güvendik. Ameliyat kararı öncesi de çevremizden kendisi ile ilgili çok olumlu düşünceler duyduk. Kemal Bey ameliyatlarımızda yaptığı tüm işlemleri yanımıza gelerek fotoğraflarla tek tek anlattı. Ben hayatımda böyle ilgili, efendi, kibar bir doktor görmedim, bize çok değerli bilgiler verdi. Gece gündüz demeden kendisini bize adadı. Tüm Türkiye Kemal hocama güvensin. Ayrıca gece nöbetçi doktorlar, başhemşire hanımefendi, 3. Kat hemşirelerimizden temizlik personeli, yemekler ve hasta bakıcılara dahil tüm personel dört dörtlük hizmet vererek güleryüzleriyle hep moral verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

  Hüseyin Elmalı