Ulaşım

Adres: Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44
Sincan/Ankara 

 Tel:    444 99 11
  Faks:
 (0312) 276 08 18 

 

39.956365 
32.58356

 

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Ankara Lokman Hekim Hastaneleri personeline işlerinde başarılar dilerim. Ben bir hafta hastanenizde refakatçilik yaptım. Bu bi haftalık sürede oruçluydum ve siz bana dediniz ki orucunu 5. katta yemekhane de  acabilirsin ve sahurunuda burada yapabilrsin. Beni o kadar çok sevindirdiniz ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

  Ahmet KARACA

 • Bugün ultrason çekildim. Dr. Nurten ÇELİK ile karşılaştığımda kendimi annemin yanında gibi hissettim. Üzerimde ki bütün stresi aldı ve beni rahatlı. Espirileri ile beni mutlu etti. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Kendisine çok teşekkür ederim.

  BETÜL ERGÜL

 • Daha önce eşimi ve kızımı getirmiş olduğum hastanenize Beyin ve Sinir Cerrahisi polikliniğine randevu alarak ertesi günü muayeneye gittim. 1 saat içinde MR çekildi ve birkez daha ameliyat olmam gerektiği söylendi. Hiç gözümü kırpmadan önce Allah'ıma sonra beni ameliyat edecek sevgili doktorum  Serkan Şimşek ve ekibine güvenerek hastanenize yatarak oldukça zorlu bir 7. ameliyat geçirdim. vücudumda bulunan eski vidalar çıkarılarak yerine yenisi takıldı ve 1 günde ayağa kalktım.

  Ne diyebilirim ki?

  Hemen yanıbaşımızda tertemiz bir sağlık kuruluşu, pırıl pırıl, gencecik, tertemiz güleryüzle dolu bir personel topluluğu. Allah sizin gibi bir kurumu başımızdan eksik etmesin inşallah. Tüm hastane personeline teşşekkür ederim.

  Kazım SARIKAYA

 • Uzun bir süre hastanenizde kaldık ve bize evimizi aratmadınız. Gerek doktorumuz gerek hemşireler ve çalışan personel bize her konuda yardımcı oldu. Özellikle doktorumuz Meryem Hanım başta olmak üzere tüm hemşire ve personellere çok teşekkür ederiz. Allah hepinizden razı olsun. Şeker hastalığımdan dolayı bizimle ilgilenen Ayfer Hanımada teşekkürlerimizi sunarız.

  Mustafa Kemal ERDEM