Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Teknolojik Cihazlar

MR

Doğru Sonuçlar

Son Teknoloji

Erbil Tanı Merkezi

 

Lokman Hekim Erbil Tanı Merkezi hastalarına kapılarını açtı. Türkiye’de 4 hastanesi, mobil sağlık birimi ve pek çok destek hizmet kuruluşuyla ‘entegre sağlık sistemi modeli’ kuran Lokman Hekim Hastaneleri’nin kalitesi, yeni tanı merkeziyle birlikte Erbil’e taşındı.

Kurulduğu günden beri, hızla büyüyen ve sağlık hizmetlerinde kalitesini ortaya koyan Lokman Hekim Hastaneleri, Aralık 2012’de hizmete sunduğu Hayat Hastanesi’nden sonra şimdi de, Erbil Tanı Merkeziyle hizmet zincirini genişletiyor. Erbil’de hasta kabulüne başlayan Tanı Merkezimizde Laboratuar Bölümü, Radyoloji Bölümü, Hasta Temsilciliği Birimi ve 18 adet doktor muayenehanesi bulunmaktadır.

 

Haberler

Erbil Tanı Merkezi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Sağ omuz ameliyatı için hastanenize geldik. Ortopedi hemşiresi Rabia Hanım tarafından gösterilen yoğun ilgi ve yapılan açıklamalar konusunda kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  Mehmet Savaş ÖZDEMİR

 • Hastanenizden özellikle hemşirelerinizden çok memnun kaldım. Bebek hemşiresi Hande Hanım'ın yardımların ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hastanenizden memnun olarak ayrılıyorum ve herkese tavsiye edeceğim.

  Ayfer KARAASLAN

 • Gerçekten süper bir hastane çok memnun kaldım gitmek isteyenlere tavsiye ederim.

  Ayşe Tetik

 • Ocak ayının sonunda hastanenizde solunum yetmezliği sorunuyla yattım. Göğüs hastalıkları doktor hanım ve hemşire ve diğer görevlilere teşekkür ederim. Sabırları, işlerine olan titizlikleri, tedavi başarısı, odamın temizliği, hizmetlerin vaktinde olması ve daha nice hizmetler... Şimdi de mart ayında 9 yaşındaki oğlum bademcik ameliyatı olacak. İyi ki varsın Lokman Hekim Hastanesi. Bu vesile ile tüm hastalara Yüce Allah'tan acil şifalar dilerim. Dua ile kalın, sağlıkla kalın.

  Süreyya Kalaycı