Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Ortopedi ve Travmatoloji

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 10/01/2013 tarihinde eşim Cihangir COŞKUN hastanenizde bel fıtığı ameliyatı oldu.Ameliyatımız çokkk başarılı geçti. Bu başarılı ameliyat için öncelikle sayın Doç. Dr. Serkan ŞİMŞEK'e , sayın Doç. Dr. Hakan SEÇKİN'e çokkk teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum.Ayrıca Lokman Hekim Hastanesinin özel bir hastane olduğunu
  unutmayıp poliklinik muyanesinden yatış süresine kadar bize yardımcı olan sekreter Sevgi CAN Hanım'a. kat hemşiresi Meltem HIrlak Hanım'a teşekkür ediyorum.umarım gülen gözleri hastalara ışık saçmaya devam eder.Ve yine şunu söylemek istiyorum özel işletme olan kurumunuzun bu tür elemanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

  Sevgi COŞKUN

 • Ankara Lokman Hekim Hastaneleri personeline işlerinde başarılar dilerim. Ben bir hafta hastanenizde refakatçilik yaptım. Bu bi haftalık sürede oruçluydum ve siz bana dediniz ki orucunu 5. katta yemekhane de  acabilirsin ve sahurunuda burada yapabilrsin. Beni o kadar çok sevindirdiniz ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

  Ahmet KARACA

 • Selamlar Lokman Hekim Ailesi,

  Ayağımda oluşan topuk dikeni için başka yerlerde tedavi gördüm fakat sonuç alamadım. Eş, dost,  sağlık camiası, doktorlar  ve daha çok da internet sitelerinden  bu iş de direk olarak Lokman Hekİm Hastanesi’ne yöneltti  ve sağ olsun Mehmet Emin Bey yönlendirdi. Fizik tedavi bölümüne hiç üşenmedim hiç erinmedim her gün 28,3 km yolu kat ederek  Lokman Hekim’e geldim  ve 02/02/2013 sabahı Uzm. Dr. Ferda ÖZKAN CİVELEK muayenemi yaptı. Hastaya davranış tarzı mükemmel ve teşhisini hemen koydu çok teşekkür ediyorum. Sonra her gün  tedavimde  hep ama hep güler yüz gösteren sekreteryada ki  Birsen Hanım ve Özlem Hanım  gerçekten hastanenizi temsil ediyor.

  Büşra Eraslan hemşirenin hiç durmadan daimi pırıl pırıl  güler yüzüyle   özen gösterdi kendisine teşekkür ediyorum.  Adem Çelik fizyoterapistim  bire bir konusuna vakıf ve  yılların tecrübesini her hastasına gösterdiği gibi bana da fazlasıyla gösterdi. Adem Bey’e de gösterdiği  ilgi alakadan dolayı yaptığı tedavilerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum bire bir kardeşleri abileri gibi itinalı bakıldım. 

                                                                                 Selam ve Saygılarımla

  Hakkı Güneş KUŞOĞLU

 • Hastanenizde kaldığım sürece özellikle Zarife, Ayşegül, Demet, Handan,( Kadın Doğum)  hemşirelerenizden görmüş olduğum ilgi alaka beni fazlasıyla memnun etti. Bence hastanenizin kadrosunda böyle işini profosyonel ve en iyi şekilde yerine getiren personeller varken doktora gerçekten ihtiyaç olmuyor. Hastanenizde bu şekilde personeller bulundurduğunuz için sizlere gerçekten minettarız.

   

                                                                                                                                                        Neşe ALACALI

  Neşe ALACALI