Çalışma Koşullarımız ve Sosyal İmkânlar

Görev Alabileceğiniz İşyerleri ve Çalışma Saatleri Ankara, Van ve Irak’ ta bulunan 8 kurumumuzda kendilerine en yakın şubemizde, iş kanununa uygun çalışma saatlerinde, bazı görev tanımlarında vardiyalı olarak çalışma imkânı sunuyoruz. Sosyal İmkânlar Ailemizin her bir üyesi, birinci derece yakınları(eş, çocuk, anne ve baba) ve de torunları, kurumumuzda sunulan sağlık hizmetlerimizden ücretsiz / indirimli faydalanabilmektedir. Tüm çalışanlarımıza kurumumuzda öğle / akşam yemeği ve gece kahvaltısı imkânı sunulmaktadır. Şehir dışından ailemize katılan bayan ve erkek çalışanlarımıza lojman imkânı sunulmakta, ayrıca akşam mesaisinden çıkan çalışanlarımıza bazı şubelerimizde, gece mesaisinden çıkan çalışanlarımıza tüm şubelerimizde servis imkânı sağlanmaktadır. Sosyal Aktivitelerimiz Büyük ve geniş bir aile olduğumuz göz önüne alınarak, çeşitli şubelerimizde görev yapan çalışanlarımızın birbiri ile kaynaşması, Lokman Hekim kültür ve değerlerinin çalışanlarımız arasında yaygınlaştırılması, çalışanlarımızın motivasyon düzeylerinin arttırılması ve kurumun en değerli varlığını oluşturduklarının üst yönetim tarafından bilindiğinin ve önemsendiğinin bir göstergesi olarak motivasyon aktiviteleri, kulüp çalışmaları yürütülür.
  • Lokman Hekim Spor Kulübü
Bu kulübümüzün faaliyetleri arasında, futbol, bowling, laserpaintballve bahar oyunları düzenlenmektedir. Bu oyunlar sonunda kazanan çalışanlarımıza çeşitli ödüller verilmekte, mesai dışında da vakit geçirme imkanı sağlanmaktadır.
  • Hediyen Kitap Olsun
Gelişimin okumaktan geçtiğinin bilincinde bir aile olarak, yılda iki defa çalışanlarımıza talep ettikleri kitapları “Hediyen Kitap Olsun” etkinliği ile hediye ediyoruz.
  • Özel Günler
Kadın çalışan sayısı anlamında başarı elde etmiş bir kurum olarak “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü, sektörümüz gereği “Tıp Bayramı, Hemşireler Günü” vb. özel günleri sizlerle kutluyoruz. Bunların yanında, çalışanlarımızın ve ailelerinin katılacağı piknik ve gezi turları başta olmak üzere,çalışanlarımızın önerileri kapsamında çeşitli sosyal etkinlikler planlanmaktadır.
Whatsapp الموعد الالكتروني