İnsan Kaynakları Politikamız

Lokman Hekim Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Müdürlüğü olarak; çalışanlarımızı ailemizin en önemli kaynağı görmekten öte, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. İnsan Kaynakları Müdürlüğü, kurum hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları Programlarını yürütür.

Lokman Hekim Sağlık Grubu’ nun insan kaynakları politikasının amacı, Lokman Hekim ruhunu içinde hisseden, motivasyonu, özgüveni, iş tatmini ve performansı yüksek; mutlu çalışanları ile kurumu geleceğe taşımaktır. İnsan kaynakları politikalarımız, takım çalışmasını, öneri ve katılımı, girişimciliği, yaratıcılığı ve verimliliği destekleyerek, çalışanların tercih ettiği, etkin ve mutlu olduğu, sadakatle bağlandıkları bir aile ortamı yaratmak ve bunu sürekli kılmak anlayışı üzerine kurulmuştur.

İyi eğitimli, sektörün ve mesleğinin ciddiyetinin bilincinde olan bireylerin çalışmak için ilk tercih ettikleri hastane olarak, sadece sağlık sektöründe değil, hizmet sektöründe de etkin insan kaynakları uygulamaları ile kaliteli, yüksek motivasyonlu, kuruma bağlı çalışanlara sahip olmayı amaçlıyoruz.

Whatsapp الموعد الالكتروني