Dermatoloji

İlgili Makaleler

Yenilenen Estetik Cerrahi ve Kozmetoloji Kliniğimize bekliyo...

Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Sn. Op. Dr. Oğuz KILIÇ Lokman Hekim Akay Hastanesinde...

2942 Kez izlendi

Lazer Epilasyon

18182 Kez izlendi

DÖVME SİLME

​Dövme işlemi; bağışıklık sistemimizin hücreleri tarafından, sindirilemeyecek büyüklükteki pigmentlerin, deri altına bir iğne yardımıyla işlenmesiyle oluşur.

9626 Kez izlendi

Estetik (Kozmetik) Cerrahi

Estetik cerrahide, bütünü oluşturan yapıların aralarındaki oransızlıklar düzeltilir. Böylece insana yaşama sevinci veren estetik görünüm elde edilir. Estetik cerrahi de, ameliyatın sanatsal yönü ile yaşama sevinci vererek beklenti ve gereksinimleri karşılaması önemlidir. Hastanın kendisinde bulduğu kusurlar, orantısızlıklar hastanın özgüvenini zedeleyebilmektedir.

12140 Kez izlendi

Ozon'dan Gelen Sağlık

Ozon, oksijen bileşenlerinden oluşan bir kimyasal gazdır. Ozon, oksijene benzer ancak enerji potansiyeli bakımından çok daha fazladır. Ozonun oksijene nazaran kendine has bir kokusu vardır ve rüzgarlı günlerde deniz kıyıları gibi yerlerde hissedilebilir.

6870 Kez izlendi

Sağlıklı ve Uzun Ömrün Şifreleri

Sağlıklı ve uzun bir ömür için öncelikle yaşam alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz ve doktorların önerdikleri testleri düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Uzmanlar “Erken tanı hayat kurtarıyor” diyerek her fırsatta düzenli yapılan testlerin ne denli önemli olduğunun altını çiziyorlar. Aynı zamanda yaşam alışkanlıklarımızda alacağımız basit ama etkili önlemlerle uzun yıllar sağlıklı yaşamamızın mümkün olduğuna dikkat çekiyorlar. İşte sağlıklı ve uzun ömrün şifreleri:

6023 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr