Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerinde Aldığımız COVID-19 Önlemleri

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerimizde, COVID-19 kapsamında aldığımız üst düzey önlemlerle siz değerli anne adaylarımıza güvenli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan bu zor dönemde hastanelerimizde anne adaylarımızın gebelik takipleri ve doğum süreçleri aldığımız üst düzey tedbirlerle sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum için aldığımız COVID-19 Önlemleri

  • Hastanelerimizin girişlerinde çalışanlarımız dahil olmak üzere hasta ve hasta yakınlarının ateşleri ölçülmekte ve kontrollü bir şekilde girişleri sağlanmaktadır.
  • Tüm ortak kullanım alanlarımız ve asansörlerimiz düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerimiz başta olmak üzere; doğumhaneler, yatan hasta servislerimiz, muayene odalarımız, polikliniklerimiz ile kullanılan ultrason cihazları ve diğer medikal cihazlar her muayene ve işlemden sonra dezenfekte edilmektedir.
  • Her anne adayımız için kişiye özel steril tıbbi malzemeler kullanılmaktadır.
  • Anne adaylarımızın sağlığı ve güvenliği için odalarında yalnızca bir refakatçiye izin verilmektedir.
  • Anne adayımızın ve bebeğinin kişisel kıyafetleri haricindeki her şey kişiye özel olarak hastanelerimizden temin edilmektedir.
  • Anne adayımızın kendine ait portatif süt pompası var ise kullanabilir yoksa hastanelerimizden süt pompası temin edilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerimizden güvenle hizmet alabilmeniz için sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını her şeyin üstünde tutuyor ve şifa kapınız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Aldığımız Diğer Önlemler

Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerimizde aldığımız önlemlerin yanı sıra, hastanelerimizin diğer alanlarında da Koronavirüs kapsamında önlemler alarak siz değerli ziyaretçilerimize güvenli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hastanelerimizde aldığımız COVID-19 önlemleri ile kesintisiz sağlık hizmeti sunarak sizlere şifa kapısı olmaya devam ediyoruz.

Hastanelerimizde aldığımız Koronavirüs (COVID-19) önlemleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp E-Appointment