LHÜ Söğütözü Diş Hastanesi

Lokman Hekim Üniversitesi Söğütözü Diş Hastanesi

Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi” açıldı.

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü Mahallesinde hizmet vermeye başlayan Lokman Hekim Üniversitesi Söğütözü Diş Hastanesi; Lokman Hekim Üniversitesi'nin güçlü akademik kadrosu, modern diş üniteleri, ileri sağlık teknolojisi, radyolojik görüntüleme ve bilgisayarlı tomografi cihazları (Intraoral Digital Radyografi, Panoramik Film, Yumuşak-Sert Doku Lazer) ile ağız ve diş sağlığı alanında en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor.

3300 m2  kapalı alana sahip hastane binasında, Öğretim Üyeleri ile hizmet verilecektir. Ağız ve diş sağlığı alanında 8 Anabilim Dalının bulunacağı Hastane, bu branşlara özgü diş hekimliği cihazları açısından da önemli teknolojik donanımlara sahip olacak.

Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi ile diş hekimliğinin tüm branşlarında profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından multidisipliner bir şekilde çalışılarak, hastaların tanı ve tedavisinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz: 

Randevu talebinde bulunmak için çağrı merkezimize 444 99 11 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya aşağıdaki randevu talep formumuzu doldurabilirsiniz.

Whatsapp Online Randevu