LHÜ Söğütözü Diş Hastanesi

Lokman Hekim Üniversitesi Söğütözü Diş Hastanesi

Lokman Hekim Sağlık Grubu, sağlık hizmeti sunumunda elde ettiği çeyrek asırlık deneyim ve bu alandaki başarılı girişimleriyle hızla büyürken, ilk günkü heyecanla “Şifa Kapınız” olmaya devam ediyor.

1996 yılından bu yana kaçınılmaz olan değişimlere hızla ayak uydurarak gelişen Lokman Hekim Sağlık Grubu, gerek yurt içinden gerek yurt dışından milyonlarca insanın hayatına dokundu. Bu süreçte çok fazla emek harcandı, tecrübe kazanıldı. Şimdi yepyeni bir sayfa daha açılıyor. Birbiri ardına faaliyete geçen Lokman Hekim markalı “Şifa Kapılarına” bir yenisi daha ekleniyor.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Lokman Hekim Sağlık Grubu, ağız ve diş sağlığı alanındaki tedavi hizmetlerini de en kapsamlı şekilde sunabilmek için “Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi”ni hizmete açıyor.

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü Mahallesinde hizmet verecek olan Diş Hastanesi; Lokman Hekim Üniversitesinin güçlü akademik kadrosu, modern diş üniteleri, ileri sağlık teknolojisi, radyolojik görüntüleme ve bilgisayarlı tomografi cihazları (Intraoral Digital Radyografi, Panoramik Film, Yumuşak-Sert Doku Lazer) ile ağız ve diş sağlığı alanında en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor.

 3300 m2  kapalı alana sahip hastane binasında, Öğretim Üyeleri ile hizmet verilecektir. Ağız ve diş sağlığı alanında 8 Anabilim Dalının bulunacağı Hastane, bu branşlara özgü diş hekimliği cihazları açısından da önemli teknolojik donanımlara sahip olacak.

Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi ile diş hekimliğinin tüm branşlarında profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından multidisipliner bir şekilde çalışılarak, hastaların tanı ve tedavisinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Lokman Hekim Üniversitesi Sögütözü Diş Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz: 

Randevu talebinde bulunmak için çağrı merkezimize 444 99 11 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya aşağıdaki randevu talep formumuzu doldurabilirsiniz.

Whatsapp Online Randevu