Doktorlar

Lokman Hekim Erbil Tanı ve Görüntüleme Merkezi
Adres40 m Street Near Union Bank Erbil / Irak
Türkiye’de sağlık sektöründe 17 yıldır hizmet veren “LOKMAN HEKİM HASTANELERİ” kalite ve hasta memnuniyetine öncelik veren sağlık hizmeti anlayışını Erbil’de sürdürüyor. Modern binası, eğitimli ve tecrübeli personeli ile fark yaratma arzusunda olan “LOKMAN HEKİM TANI VE TEDAVİ MERKEZİ” Türkiye’deki 4 hastanesinin ardından ilk yurt dışı yatırımını Erbil’e yaptı. İleri teknoloji cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan merkezimiz alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosu, hasta konforuna uygun mimarisi ile tüm bölgeye hizmet veriyor.

Lokman Hekim Hastaneleri Arasında Sinerji

Erbil Tanı Merkezi’nde özellikle görüntüleme merkezi ve laboratuar tetkikleri ileri tıp teknolojisine sahiptir. Kullanılan son teknoloji cihazlar ile görüntüleme ve laboratuvar sonuçları, Lokman Hekim Hastaneleri’nin diğer lokasyonları ile paylaşılarak tıbbi sinerji oluşturulmaktadır. Gerektiğinde Erbil’deki hastaların tahlil ve tetkik sonuçları, grubun diğer hastanelerinde sanal ortamda değerlendirilerek, en doğru teşhis ve tedavi yöntemleri sunulabilmektedir.

Yurt Dışı Hasta Koordinatörlüğü

Lokman Hekim Hastaneleri kaliteli hizmet anlayışı ve donanımsal olarak Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Türkiye’de ve Dünya’da nadir yapılabilen ameliyatlar uzman kadromuz tarafından başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Son teknoloji imkânlarına sahip hizmet binaları ve sorunsuz tıbbi hizmet süreci ile Lokman Hekim Hastaneleri; yurtdışı hastalarında da kendini göstererek, yurt dışı pazarda da dikkat çekmeye ve ilgi görmeye başlamıştır. Her geçen gün yatırımlarına ve gelişmelerine bir yenisini ekleyen Lokman Hekim Hastaneleri yurtdışından gelen hastalarına da sorunsuz ve kusursuz bir hizmet vermek için Yurt Dışı Hasta Koordinatörlüğü Birimi kurmuştur. Lokman Hekim en üst seviyede hizmet kalitesi sunmakla beraber yurt dışı hasta ve yakınlarının koordinasyonunu ve tek bir noktadan erişim almalarını bu birimle sağlar.

Bu birimde süreci en iyi yönetebilmek adına;

 • Gönderilen sağlık raporları en kısa sürede Danışman Hekimine iletir ve hekimimiz tarafından değerlendirilme yapılır.
 • Danışman Hekim hastalığa bağlı olarak tedavi şeklini, varsa operasyonun ismini, hastanede yatış gün sayısını detaylandırarak, ücret bilgisi ile beraber gerekli bilgilendirmeyi sağlar.
 • Hastanın geliş tarihi beraberce belirlenir ve arzu edilirse, hastanın uçak biletleri, otel seçenekleri (3,4 ve 5*) organize edilerek sunulur
 • Hasta ve yakınları hava alanında karşılanır.
 • Otele ve/veya hastaneye konforlu araçlarla transfer edilir.
 • Hastane de hastaya eşlik edecek olan hostes görevlendirilir.
 • İhtiyaç doğrultusunda tercüman tahsis edilir.
 • Hastanede tüm teşhis ve tedaviler tamamlandıktan sonra hasta sonuç ve raporları isteğe bağlı olarak Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça dillerinden biriminde teslim edilir.

Talep edilmesi halinde;

 • Ankara civarında ya da diğer bölgelerde ekstra gezi turları
 • Vize işlemlerinde kolaylık ve danışmanlık
 • Uluslararası sigorta firmasıyla irtibat sağlanır.

Sağlık Turizmi

Erbil Ofis ;40 Mt Cad. Union Bank Yakını. 00 964 750 777 50 08 - erbil@lokmanhekim.com.tr

Kerkük Ofis ; Doktorlar cad. Dubai poliklinik 1. kat. 00 964 771 557 70 70 - 00 964 750 977 30 31, kerkuk@lokmanhekim.com.tr

Nasıriye Ofis; Al Hayat Company for Medical Services, Al Habubi, Near Cerftnia Al-Kanz - 00 964 781 320 00 20

Kalite Politikamız

Yüreğimizdeki insan sevgisiyle, sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunabilmemiz için toplumun bizi bir “şifa kapısı” olarak görmesini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

Yasal esaslara uymak, Uluslararası standartları sağlamak, Tıp ve uygarlık etiğine bağlılık, İnsanı doğal ve bütün haliyle kabullenmek, Hasta haklarına saygı duymak, Beden ve ruh sağlığını korumak, Çalışanlarımızın desteğini katılımını ve memnuniyetini sağlamak, Sürekli ve ekonomik sağlık hizmeti vermek, Sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

Misyonumuz

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak; Modern, temiz ve ferah mekanlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmetimizle “HASTANE DENİNCE AKLA İLK GELEN MARKA BİR KURULUŞ” olmaktır.

Alt Yapı ve Teknoloji

Hastanemizin tüm enerji kaynağı yeterli kapasitedeki jeneratörle desteklenmektedir. Yangın ihbar sistemi, alarm sistemi, güvenlik takip ve kayıt kameraları ile özel güvenlik ekibimiz 24 saat görev yapmaktadır.

Tüm hasta işlemlerinin takip edildiği ve tüm birimlerimizde birbirine entegre çalışan “Hastane Otomasyon Sistemimiz” tüm kayıtları sistemde tutmaktadır.

Ayrıca;

 • Jeneratör
 • Ups
 • 7/24 Güvenlik kamerası ile kayıt
 • Hastane Otomasyon Sistemi
 • Tüm doctor odalarında HBYS yüklü bilgisayarlar
 • Split ve tavan tipi klimalar Lokman Hekim Erbil Tanı Merkezinde kullanılmaktadır.