Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi


    "Sağlıklı yaşamak, Lokman Hekim farkıyla sağlık hizmetlerinden faydalanabilmek herkesin hakkıdır" ilkesiyle büyümeye devam ederken, etik ilkelerimiz ve gelişmiş teknolojimizle standartları yükseltmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

    Demet Tıp Merkezimizle dünyada uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadromuzu hastalarımızla buluşturuyoruz.

    Sağlığı kazanmak kadar korumanın da önemini biliyor, Tıp Merkezimizde bunun öncülüğünü yapmak için check up programlarına, halkımızı bilinçlendirme çalışmalarına ağırlık veriyoruz.

    Dünyada ölüm sebeplerinin başında gelen kalp krizlerine karşı Kardiyoloji Check Up, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı yetişmesi için Sağlam Çocuk Takibi ve benzeri programlar ile içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumluluklarımızı da yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz.

    Daha sağlıklı bir toplum olma yolunda büyümeye devam etmek, "Şifa Kapınız" misyonunu yerine getirmek için her gün kapımızı güler yüzle sizlere açıyoruz.