LHÜ Ankara Hastanesi

Lokman Hekim Üniversitesi Saglik Uygulama ve Araştırma Merkezi

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Ankara’nın Sincan ilçesinde 17.500 m² kapalı alan üzerinde 8 katlı hastane binası olarak 23.03.2008 tarihi itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.

1 Ocak 2020 tarihi itibariyle "Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi" olarak bir Üniversite Hastanesi statüsü ile hizmet vermeye başlayan hastanemizde 6 tam teşekküllü ameliyathane, Hava Ambulansı ile gelecek hastaları kabul etmek üzere bir adet helikopter pisti bulunmaktadır. Hastanemiz bünyesinde 51 yataklı Genel Yoğun Bakım, 6 yataklı Kalp Damar Yoğun Bakım Ünitesi, 4 Yataklı Koroner Yoğun Bakım ve 21 adet Kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi olmaz üzere toplam 82 yataklı Yoğun Bakım ünitesi ve 134 hasta yatağı mevcut olup toplam 216 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı ile UNICEF tarafından yürütülen Bebek Dostu Hastane Projesine destek vermekte olup bu kapsam Bebek Dostu Hastane belgesini almaya hak kazanmıştır.

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Tıbbi Branşlar 

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, gelişmiş teknolojik altyapısı ve  akademik kadrosuyla birçok alanda sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Pandemi Döneminde Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 

Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak Covid-19 özelinde aldığımız üst düzey önlemlerle siz değerli misafirlerimize güvenli sağlık hizmeti sunarak şifa kapınız olmaya devam ediyoruz.

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hiyerarşi

Hastanemiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Online Randevu