Yönetim Kurulu Üyeleri

Dr. MUSTAFA SARIOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1967 yılında Karabük / Eskipazar'da doğdu. 1990 - 1995 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji bölümünde ihtisasını tamamladı. 1990 - 1993 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıklar ve Gastroenteroloji kliniğinde görev aldı. Sarıoğlu, 2004 yılında Özel Lokman Hekim Hastanesinde İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2002-2009 yılları arasında Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Sarıoğlu, 2009 yılında devraldığı Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmaktadır.

 

Dr. MEHMET ALTUĞ

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1970 Kayseri doğumlu olan Altuğ, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Acil Servis Hekimi olarak mesleğe başlayan Altuğ, Dua yeri Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimi olarak çalıştı. Özel Yenimahalle Polikliniği, Özel Lokman Hekim Türközü Polikliniği, Özel Lokman Hekim Polikliniği ve Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesinde çeşitli görevler üstlendi. Altuğ, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lokman Hekim Van A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Özel Hastaneler Platformu Derneği Başkanlığı görevini de yürütmektedir.

 

Prof. Dr. CELİL GÖÇER

Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Tokat Turhal doğumlu olan Celil GÖÇER, 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak-Burun-Boğaz ihtisasını 2000 yılında tamamlayarak Uzman oldu. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, Los Angeles, House EarInstıtute’de, gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel faaliyetlere katıldı. 2009 yılında Kulak Burun Boğaz alanında Doçent, 2010 yılında Klinik Şefi unvanını aldı. 2010 yılının sonbaharına kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de satın alma ve protokolden sorumlu başhekim yardımcılığı görevinde bulundu. Ulusal ve uluslararası bir çok platformda bilimsel yayınları bulunan Göçer, 2011 yılından beri Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

 

Dr. İBRAHİM UĞUR

Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. İbrahim Uğur, 1969 yılında Konya ili Karapınar ilçesinde doğdu. İlk - orta öğrenimini Karapınar’da, lise öğrenimin Konya Gazi Lisesinde tamamladıktan sonra 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. 1995 yılında Tıp Fakültesini bitirdikten sonra aynı yıl Kastamonu İli Şenpazar İlçesinde Sağlık Bakanlığı bünyesinde göreve başladı. 1996-1997 yılları arasında Şenpazar İlçesi Sağlık Grup Başkanlığı görevinde bulundu.1997 yılında Ankara İli Güdül İlçesine Sağlık Ocağında yaklaşık 6 ay görev yaptı.1998-1999 yılları arasında Ankara Sağlık Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.1999 - 2002 yılları arasında Abidinpaşa Sağlık Grup Başkanlığında sorumlu hekimlik ve Grup Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2002 - 2006 yılları arasında Ankara Valiliği Uçucu Madde Bağımlısı Çocuk Rehabilitasyonu Biriminde çalışmalarda bulundu. 2002 yılında Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesinde acil servis hekimliği ve Başhekim yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2006 yılında devlet görevinden ayrıldıktan sonra 2008 yılına kadar Lokman Hekim Etlik Hastanesinde Başhekim Yardımcılığı görevine devam etti. 2008 - 2011 yılları arasında Sincan Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundu. 2011 yılından itibaren de Van Hastanelerinde önce Tıbbi Hizmetler Direktörü sonrasında Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Halen Özel Lokman Hekim Sağlık Grubunda Tıbbi Hizmetler Direktörü ve Özel Lokman Hekim Van Hastanelerinde de Genel Müdürlük görevine devam etmektedir.

 

Prof. Dr. MEHMET BARCA

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1966 Bingöl doğumlu olan Barca, Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesinde lisans, Leicester Üniversitesinde yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış, Sakarya Üniversitesinde akademik kariyerine devam etmiştir. Prof. Barca Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörlüğünün yanı sıra Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi dekanlığı yapmış, Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi, Yüksek öğretim Kurumu Doçentlik Jüri Atamaları Komisyon Üyesi, Ankara Düşünce ve Araştırmalar Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi, Kariyer Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri görevlerinin yanı sıra Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de bağımsız üye sıfatıyla Yönetim Kurulu üyesi olarak yer almaktadır.

 

Av. ÖMER GÖKTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 Of ilçesi doğumlu olan Ömer GÖKTAŞ, 2003 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesin'den mezun oldu. 2006 yılından itibaren avukatlık görevini icra etmektedir. 2016 Yılı itibariyle Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

 

 

 

 

YAVUZ KOCAMIŞ

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1971 Kırşehir doğumlu olan Yavuz Kocamış, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Bir çok şirkette yönetici olarak görev almış olan Yavuz Kocamış Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de Bağımsız Yönetim Kurulu üyesidir.

Whatsapp Online Randevu