Yönetim Kurulu Üyeleri

Dr. MUSTAFA SARIOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1967 yılında Karabük / Eskipazar'da doğdu. 1990 - 1995 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji bölümünde ihtisasını tamamladı. 1990 - 1993 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıklar ve Gastroenteroloji kliniğinde görev aldı. Sarıoğlu, 2004 yılında Özel Lokman Hekim Hastanesinde İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2002-2009 yılları arasında Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Sarıoğlu, 2009 yılında devraldığı Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmaktadır.

 

Dr. MEHMET ALTUĞ

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1970 Kayseri doğumlu olan Altuğ, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Acil Servis Hekimi olarak mesleğe başlayan Altuğ, Dua yeri Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimi olarak çalıştı. Özel Yenimahalle Polikliniği, Özel Lokman Hekim Türközü Polikliniği, Özel Lokman Hekim Polikliniği ve Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesinde çeşitli görevler üstlendi. Altuğ, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lokman Hekim Van A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Özel Hastaneler Platformu Derneği Başkanlığı görevini de yürütmektedir.

 

Nazım Bilgen

Yönetim Kurulu Üyesi

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. CELİL GÖÇER

Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Tokat Turhal doğumlu olan Celil GÖÇER, 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak-Burun-Boğaz ihtisasını 2000 yılında tamamlayarak Uzman oldu. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, Los Angeles, House EarInstıtute’de, gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel faaliyetlere katıldı. 2009 yılında Kulak Burun Boğaz alanında Doçent, 2010 yılında Klinik Şefi unvanını aldı. 2010 yılının sonbaharına kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de satın alma ve protokolden sorumlu başhekim yardımcılığı görevinde bulundu. Ulusal ve uluslararası bir çok platformda bilimsel yayınları bulunan Göçer, 2011 yılından beri Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

 

 

Av. ÖMER GÖKTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 Of ilçesi doğumlu olan Ömer GÖKTAŞ, 2003 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesin'den mezun oldu. 2006 yılından itibaren avukatlık görevini icra etmektedir. 2016 Yılı itibariyle Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

 

 

 

İRFAN GÜVENDİ

 

 

 

 

 

 

 

TEMEL ÜNLÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

MEHMET ALDANMAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

YUSUF TÜLEK

Whatsapp Online Randevu