Yönetim Kurulu Üyeleri

Dr. MUSTAFA SARIOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1967 yılında Karabük / Eskipazar'da doğdu. 1990 - 1995 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji bölümünde ihtisasını tamamladı. 1990 - 1993 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıklar ve Gastroenteroloji kliniğinde görev aldı. Sarıoğlu, 2004 yılında Özel Lokman Hekim Hastanesinde İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2002-2009 yılları arasında Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Sarıoğlu, 2009 yılında devraldığı Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmaktadır.

 

Dr. MEHMET ALTUĞ

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1970 Kayseri doğumlu olan Altuğ, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Acil Servis Hekimi olarak mesleğe başlayan Altuğ, Dua yeri Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimi olarak çalıştı. Özel Yenimahalle Polikliniği, Özel Lokman Hekim Türközü Polikliniği, Özel Lokman Hekim Polikliniği ve Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesinde çeşitli görevler üstlendi. Altuğ, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lokman Hekim Van A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Özel Hastaneler Platformu Derneği Başkanlığı görevini de yürütmektedir.

 

Nazım Bilgen

Yönetim Kurulu Üyesi

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. CELİL GÖÇER

Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Tokat Turhal doğumlu olan Celil GÖÇER, 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak-Burun-Boğaz ihtisasını 2000 yılında tamamlayarak Uzman oldu. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, Los Angeles, House EarInstıtute’de, gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel faaliyetlere katıldı. 2009 yılında Kulak Burun Boğaz alanında Doçent, 2010 yılında Klinik Şefi unvanını aldı. 2010 yılının sonbaharına kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de satın alma ve protokolden sorumlu başhekim yardımcılığı görevinde bulundu. Ulusal ve uluslararası bir çok platformda bilimsel yayınları bulunan Göçer, 2011 yılından beri Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

 

Av. ÖMER GÖKTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 Of ilçesi doğumlu olan Ömer GÖKTAŞ, 2003 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesin'den mezun oldu. 2006 yılından itibaren avukatlık görevini icra etmektedir. 2016 Yılı itibariyle Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

 

 

 

 

İRFAN GÜVENDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

TEMEL ÜNLÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

MEHMET ALDANMAZ

1996 Yılında Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu olan Mehmet Aldanmaz, Satış ve İnsan Kaynakları yönetimi alanlarında 22 yılı aşkın deneyime sahip, yönettiği projelerde başarılara imza atmıştır.1995-2005 yıllarında  Ülker Bölge Satış Müfettişliği ardından bölge şefliği yapmıştır. 2006-2009 yıllarında YÖN A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, 2009-2012 arası Birgür Dizayn Genel Müdürlüğü yaptı. 2013 yılında Türk Telekom ile çalışmaya başlayan Mehmet Aldanmaz çeşitli görevlerde yöneticilik yapmıştır. “Hayatınıza Dokunacak Sözler” kitabının yazarı, insan Kaynakları alanında, ekip kurma, yetenek yönetimi, değişim yönetimi, süreç tasarımı ve sistem iyileştirmeleri konularında yetkinlikleri ile günümüzde Türk Telekom İK Projeleri Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. 2021 itibariyle Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

 

 

YUSUF TÜLEK

1983 Yılında Karadeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.1983-1994 yılları arasında Türkiye Elektrik Kurumunda çalıştı. 1994-1998 yılarından Rumeli Holding A.Ş’de Proje Müdürlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Çeşitli firmalara danışmanlık ve proje yöneticiliği hizmeti veren Yusuf Tülek, 2003 yılında Türkiye Elektrik Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 2.başkanlık yaptı. TB Enerji Danışmanlık kurucu ortağı Yusuf Tülek 2021 itibariyle Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

Whatsapp Online Randevu