Lokman Hekim Sağlık Grubu üst yönetiminde değişikliğe gidildi

Lokman Hekim Sağlık Grubu üst yönetiminde değişikliğe gidildi | Lokman Hekim Sağlık Grubu

Lokman Hekim Sağlık Grubu üst yönetiminde değişikliğe gidildi

Lokman Hekim Sağlık Grubu Mali İşler Direktörü (CFO) Süleyman Alper İnceöz, şirkete Genel Müdür (CEO) olarak atandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kurumun organizasyon yapısında değişikliğe gidildi. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür görevlerini üstlenen Mustafa Sarıoğlu, Genel Müdürlük pozisyonundan ayrılırken, bu pozisyona şirketin Mali İşler Direktörü Süleyman Alper İnceöz getirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu şirketin kuruluşundan bu yana geçen 26 yılda önemli adımlar atıldığını ifade ederken, “Ankara, Van ve İstanbul’un yanı sıra yurt dışında da sağlık hizmeti veriyoruz. Üniversitemiz ve 926 yatak kapasiteli sağlık kuruluşlarımızla sektörde tercih edilen bir marka haline geldik. Tüm bu gerçekleşmeleri uzman kadromuzla başardık. Kurumsal yapımızdaki bu değişiklik, şirketimizin büyüme ve gelişimine katkı sağlayacaktır. Yönetim Kurulu olarak Lokman Hekim Sağlık Grubunun stratejik hedefleri doğrultusunda Süleyman Alper İnceöz’e destek vermeyi sürdüreceğimizi ifade eder, görevinde başarılar dileriz” dedi.

İNCEÖZ 2002 YILINDAN BU YANA ŞİRKETTE GÖREV YAPIYOR

Merkezi Ankara’da bulunan İstanbul ve Van’ın yanı sıra yurt dışında da sağlık hizmeti veren Lokman Hekim Sağlık Grubunun yeni Genel Müdürü Süleyman Alper İnceöz 2002 yılından bu yana şirkette farklı pozisyonlarda yer alıyordu.

Lokman Hekim Sağlık Grubu bünyesindeki birçok şirketin kuruluş sürecinde önemli görevler üstlenen İnceöz, kurumun mali organizasyon yapısının oluşturulmasında da aktif rol aldı.

Borsa İstanbul’da işlem gören Lokman Hekim Sağlık Grubunun mali süreçlerine ilişkin çalışmalarıyla dikkat çeken İnceöz, stratejik planlama ve dijital dönüşüm konularında aktif rol aldı.